Twitter kullanıcı adı sorunu

Merhaba, twitterda kullanıcı adımı yenilememe rağmen twitter ara butonu içerisine eski kullanıcı adımı yazdığım zaman hem kullanıcı adımı yenilediğim hesap hemde geçmişte benden bahsedenler(eski kullanıcı adımla) gözüküyor. Buna ek olarak eski kullanıcı adımı yine arattığım zaman eski kullanıcı adımla yazdığım tweetler yeni kullanıcı adımla birlikte karşıma çıkıyor. Bunları nasıl engelleyebilirim ??? Şimdiden çok teşekkür ederim

qwer qwer (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnception gibi olmuş hocam çok karışık :D

    Eski kullanıcı adınıza gelen etkileşimlerin öyle kalması normal bir durum.

    Bi süre sonra diğer sorunları görmiyeceksiniz güncellenir.

    bcaggul bcaggul (117)
    8 yıl önce cevaplandı

    • merhaba, halen eski kullanıcı adımı ara kısmına girdiğim zaman o kullanıcı adını kullanırken attığım tweetler çıkıyor buna bir çözüm bulabilir miyiz ? ancak hepsini silmem mi gerekir ? bir de eski kullanıcı adım ile ilgili gerçekleşen etkileşimlerde ayrıntısına kadar duruyor buna bir çözüm imkansız değil mi karşı taraf silmediği sürece ? qwer 8 yıl önce

    biraz öyle oldu gerçekten :) teşekkür ediyorum.

    qwer qwer (1)