Twitter kullanıcı adını değiştiren birinin eski kullanıcı adını nasıl öğrenebilirim?

    Toplam 1 Cevap

    Bu tür bilgiler, firmaların sunucuların da saklanır ve kullanıcı dışın da kimse göremez veya değişiklik yapamaz. Aynı şifreler'de olduğu gibi. Özellikle de dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan twitter'dan bahsediyoruz. Bu tür şirketler gizliliğe çok önem verir. İşte bu yüzden eski kullanıcı adını göremezsiniz!

    notify notify (538)