Twitter Saat Dilimi Değiştirme

Bildiğiniz üzere 30 Ekim 2016 tarihinde kış saati uygulamasına geçildi. Ancak ülkemiz bu saat uygulamasını uygulamadı buda teknolojik cihazlarımızda saat sorunlarına sebep oldu gerek bilgisayardaki saat kısımların da gerek online platformlarda saat dilimi sorunları yaşandı. Bu yazıda twitter uygulamasının saat dilimini değiştirmeyi inceleyeceğiz

Not : Aşağıdaki işlemleri bilgisayar üzerinden yapmanız faydalı olacaktır.

tahatugyan tahatugyan (1206)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Aşağıdaki Bilgiler twitter'ın resmi destek forumu "support.twitter.com websitesinden alıntıdır". Resimli anlatım şahsıma aittir

    - twitter.com adresinde hesabınıza giriş yapın.

    - Profil simgenize tıklayın ve açılır menüden Ayarlar öğesini seçin.

    -Hesap öğesine tıklayın ve Zaman dilimi açılır menüsünden zaman diliminizi seçin. Zaman Dilimini GMT+3 MOSCOW olarak seçin

    -Sayfanın sonuna giderek Değişiklikleri kaydet öğesine tıklayın.

    -Şifrenizi girmeniz istenecektir; değişikliği onaylamak için Değişiklikleri Kaydet öğesine tıklayın.

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)