Ubuntu 14 Hazırda Bekletme Sorunu !

Ubuntu 14 Kullanıyorum herşey iyi güzel fakat hazırda  bekletme seçeneği bana çok lazım oluyor diğer deyim ile askıya al. askıya al'ı tıklıyorum kapanıyo bilgisayar tekrar kullanacağım zaman kilitli login ekranı geliyor orada donuyor hiç birşey yapamıyorum mecburen resetlemek zorunda kalıyorum bunun bir çözümü varmıdır ?

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ufak bi applikasyon ile çözdüm sorunu etc klasörünün altında bikaç değişiklik yapmak gerekiyormuş

    feritarslan feritarslan (303)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Detayları yazarsanız herkes faydalanır. murat 9 yıl önce