ücretsiz en iyi driver bulma programı varmı ?

                            Bilgi paylaşımı

ücretsiz en iyi driver bulma programı güncel sürücüleri bulup indiren program varmı?

candan candan (4301)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ücretsiz en iyi driver bulma programı SlimDrivers burdan indirin en güncel sürücüleri bulabilen bir program

    kurulumunu yapın driver tarama butonuna tıklatın eksik veya güncel olmayan sürücüleri bulur download butonuna tıklatın ve indirme işlemi başlar sürücüleri kaydetme özeliği var backup butonuna tıklatın bürün sürücüleri kaydetsin

    lisanslı driver programların bazılarından kat kat üstün tavsiye edrim gereken arkadaşlara

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Programla ilgili, en azından kullanımı ile ilgili bilgiler de eklersen çok iyi olur hakan 7 yıl önce
    • tamam hocam candan 7 yıl önce

    O tarz programları kullanmanı pek tavsiye etmem.

    manuzman manuzman (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • o tarz derken netarz candan 7 yıl önce
    • bu programdan iyi olarak lisanslı programlar var burda ücretsiz dirver programlar katagorisinden bahsediyoruz candan 7 yıl önce