Unturned Açılmama Beyaz ekran sorunu

Bu Sorunu Nasıl giderebilirim ?

Unable to launch game To Target...

Sorunu

nvidiagtx nvidiagtx (690)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar Bu sorunu çözemek için Bazı yöntemler vardır

    1. si

    1.1 Oyunu açtığınız smart steam launcher e sağ tıklayıp özellikler deyin

    1.2 Uyumluluk kısmına gelin

    1.3 Uyumluluk modundaki programı çalıştırıcağı uyumluluk modunu Windows Xp SP3 Yapın

    1.4 Aşşağıdakilerden Yönetici olarak çalıştır diyin

    1.5 Görsel Tamayı devre dışıı bırak deyin

    Ardından Unturned.exe ye gelin

    2.1 Yukardakilerin Aynısını yapın

    Ve işlemimiz tamamlanmıştır artık SMART STEAM LOADER a tıklayıp oyuna girebilirsiniz

    bu çözüm internetteki bir crackli unturned için dir aynı işlemi normal steam daki oyunuda yapabilirsiniz

    @NvidiaGTX

    nvidiagtx nvidiagtx (690)