Updatetool.exe hatası

Bilgisayarı her açtığımda

Updatetool.exe bulunamıyor. Adının doğru yazıldığından emin olun. hatası alıyorum.

Updatetool nedir?  Updatetool.exe bulunamıyor hatasının çözümü nedir?

ahmetyildiz ahmetyildiz (61)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ahmet Bey, Updatetool.exe dosyası Origin uygulamasına ait bi dosyadır. Origin  EA Games şirketinin download manager yani indirme yöneticisidir.

    Origin ile Electronic Arts oyunlarını internet üzerinden satın alabilirsiniz. Updatetool.exe dosyası da Origin'in bir dosyasıdır.

    Muhtemelen bilgisayarınızda Orijin programında sorun olmuş. Origin programını yeniden yüklerseniz sorun hallolacaktır.

    Origin indir adresinden Origin programını indirebilirsiniz. Origin programını yükledikten sonra sorun çözülecektir.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    10 yıl önce cevaplandı

    • süper hızlı cevap için çok teşekkürler :) ahmetyildiz 10 yıl önce