Usb Belleğimi Arabadaki Usb Girişi Okumuyor.

Usb belleğime müzik atıp arabadaki usb girişine taktığımda teyp ekranında okunamadı hatası alıyorum.

bydoqan34 bydoqan34 (16)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözüm ;
    Usb dosya sistemi biçiminiz ntfs olduğu için araba teybiniz onu okuyamıyor.
    Usb nizi bilgisayara takın.

    Bilgisayarıma girerek usb nin üzerine gelip sağa tıklayıp biçimlendiri seçiniz

    .Dosya biçiminizi fat32 yaparak biçimlendirmeyi başlatınız.

    Sorun düzelecektir.

    Not:Biçimlendirmeden önce usb içindeki dosyaların yedeklerini masaüstüne alınız.Biçimlendirme yaptığınızda usb içinde bulunan dosyalar silinecektir.

    bydoqan34 bydoqan34 (16)