USB Bellek Dolu Ama İçindeki Dosyalar Gözükmüyor ?

-2

USB Bellek Dolu Ama İçindeki Dosyalar Gözükmüyor ?

USB Bellek Dosyaları Nasıl Görünür Yapılır ?

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    -3

    USB belleğinizi başka bir bilgisayara takıldığında bazen dosyalar gözükmüyor . Bunun  çözümüde bu :

    İlk Önce USB türnüze bakıyorsunuz . Edit : E:

    Daha Sonra armaya cmd yazıp karışımıza çıkan seçeneği açıyoruz .

    Ondan Sonra USB Türünüzü yazıp ( Yani E: gibi ) enter ' a basıyoruz .

    Ve Son olarak ''attrib /s /d -r -a -s -h'' komutunu kopyalayıp yapıştırıyoruz ve yine enter ' a basıyoruz .

    Enter ' a bastıktan sonra yazı çıkmasını bekleyin o yazı çıkınca belgelriniz ve dosyalarınız geri gelcektir . Belgeleriniz Ve Dosyalarınız dışındaki diğer dosyaları silebilirsiniz .

    Benden Bu Kadar . Emeğe Saygı :)

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)
    7 yıl önce cevaplandı

      İki yıl önce aynı paylaşım yapılmış. Lütfen paylaşım yapmadan önce arama yapın.

      usb bellek dolu ama içindeki dosyalar gözükmüyor

      Aksi takdirde bu paylaşımlara ceza uygulanır.

      alattin alattin (16984)
      7 yıl önce cevaplandı

      • @alattin ama benimki başka bir şekilde turansmsk10 7 yıl önce
      • @turansmsk10 ben bir fark göremedim iki çözümde gizli olan dosyaları attrib komutu ile göstermeyi anlatıyor. Eğer bir fark varsa bunu çözümde belirmelisin. Başlıkta birebir aynı olmamalı alattin 7 yıl önce
      • @alattin fark var benim komutum : ''attrib /s /d -r -a -s -h'' ama onunki : attrib -H -R -S /S /D E:\*.* turansmsk10 7 yıl önce
      • @turansmsk10 tek fark -a parametresi. -a parametresi sadece arşiv özelliğini kaldırır. -a parametresinin bu komutta amaca uygun bir faydası yok. Olmasa da olur. alattin 7 yıl önce
      • @alattin o zaman silimmi çözümü turansmsk10 7 yıl önce
      • @turansmsk10 kalsın. Sonraki paylaşımlarda dikkat edersen sevinirim. Sağol anlayışın için. alattin 7 yıl önce
      • @alattin önemli değil turansmsk10 7 yıl önce