USB'den program çalışır mı?

İnternetten program indirilmesi çalıştırılması engellenmiş olan bir bilgisayarda;

USB flasha yüklenmiş programın çalışmasını sağlayan dosyalar usb ye yüklenirse bilgisayara takıldığında programlar usb üzerinden çalışır mı? burada bahsettiğim programlar portable sürümdür.

photoshopcc

irfan wiew

photoshopcape

efe efe (65)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet, çalışır. Hatta flash bellek üzerinden çalıştırılmasıda şart değildir. Bu çeşit -portable- programları flash bellek üzerinden çalıştırabileceğin gibi, sabit diske aktararak doğrudan sabit disk üzerindende çalıştırabilirsin.

    İnternet üzerinden sınırlaması bunların sistemde diğer türlü çalıştırılmasına, gerek harici gerekse sabit sistem disklerinde çalıştırılmasına engel olmaz.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Portable program kullanıcı denetim izinliyse bilgisayarınızda yönetici değilseniz çalışmaz

      flash bellek de olsa farketmez

      candan candan (4301)