usb dolu ama içindekileri göstermiyor

daha önce usb dolu ama içindekileri östermiyor diye sorulmus ve siz başlata basarak nasıl yapılacağını anlatmişsiniz ama bizim bilgisayarimiz windows 8 yani bildiğim kadarıyla bir başlat tuşu mevcut değil acaba ne yapmalıyım

kullanici600556 kullanici600556 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aşağıda anlattığım adımları uygulayarak USB'nizdeki görünmeyen dosyaları görünür hale getirebilirsiniz.

    1. İlk olarak Bilgisayarım'ı açarak USB aygıtınızın harfini (c:, d:, e: gibi) öğreniniz.
    2. Fareyi ekranın sağ üstüne götürüp aşağı doğru indiriniz (TIKLAMADAN) ve açılan menüden "Arama"yı açınız. Sonrasında bu bölüme "cmd" yazınız ve çıkan sonuca sağ tıklayarak "Yönetici olarak çalıştır"ı seçiniz.
    3. Açılan DOS ekranına USB aygıtınızın harfini yazınız ve Enter'a basınız.
    4. Sonrasında DOS ekranına dir yazınız. Böylece USB aygıtınızın içerisindeki tüm dosya ve klasörler gözükecektir.
    5. Daha sonra DOS ekranına attrib *.* -h -s yazınız ve Enter tuşuna basınız.
    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Eğer içi boş gösteriyosa virüs vardır.Usb dosyasına sağ tıklayıp biçimlendiriceksin.USB dosyasını antivirüs programıyla taratmanda da fayda var.

      muti muti (7)