uTorrent Classic ve uTorrent Web mi? Aralarında ne fark var?

utorrent videonuzu izledim. uTorrent sitesinde µTorrent Classic ve µTorrent Web iki farklı şey var. Ben hangisini tercih etmeliyim? µTorrent Classic mi µTorrent Web kullanmalıyım? µTorrent Classic ve µTorrent Web arasında ne fark var?

Anonim Anonim (156)
7 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    uTorrent classic, klasik bir windows uygulamasıdır. uTorrent classic i indirp bilgisayarınıza kurduğunuzda bir masaüstü uygulamasına sahip olursunuz.

    Hem uTorrent Classic hem de uTorrent Web yazılımında bilgisayara bir program kurmanız gerekiyor. u Torrent Web yazılımı daha küçük boyutlu.

    Bir torrent ya da magnet indirirken uTorrent Classic ve uTorrent Web'in çalışır durumda olması gerekiyor.  Utorrent Web'de ayrıca tarayıcının da açıkolması gerekiyor çünkü indirmeyi tarayıcı üzerinden yapıyor.

    uTorrent Web tarayıcı ile entegre çalışan bir torrent istemcidir. Chrome, Firefox gibi tarayıcı üzerinde çalışır.

    Her ikisi de magnet ve torrent dosyası indirmek için uygundur.

    uTorrent web daha basit bir arayüze ve daha az ayara sahiptir. Chrome, Opera, Firefox gibi farklı ve tercih ettiğiniz tarayıcı üzerinde çalışır. Masaüstü yazılımından daha kolay kullanılır ve torrent'e yeni başlayanlar için idealdir.

    Ayrıca uTorrent web ile dosyanın önizlemesini görebilirsiniz. Bir film indiriyorsanız doğru film mi, istediğiniz kalitede mi bunu anlamak için idealdir.

    uTorrent klasik, sık sık, farklı türlerdeki dosyaları indiriyorsanız çok fazla torrent kullanıyorsanız idealdir.

    hakan hakan (15424)
    7 ay önce cevaplandı

      qBittorrent yükle eniyisi

      andromobil andromobil (74)
      7 ay önce cevaplandı