uTorrent "Yüklenemiyor unknown error" hatası

İndirdiğim torrenti açmaya çalıştığım zaman Yüklenemiyor unknown error hatası alıyorum. Hatanın çözümü nedir?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Utorrent'te bununla ilgili bir hata var. Unable to load (torrent adı) - unknown error ya da Yüklenemiyor (torrent adı) - unknown error / bilinmeyen hata mesajı uTorrent'te bulunan bir hatadan kaynaklanıyor.

    Çözüm için şu yolu deneyebilirsin:

    1. uTorrent'i aç.
    2. Options (seçenekler) > Preferences (Tercihler) > General (Genel) yolunu izle.
    3. Bu ekranda Associate with torrent files  / Torrent dosyaları ile ilişkilendir seçeneğini tıkla.

    Bu işlemden sonra Yüklenemiyor unknown error hatası çözülecektir diye düşünüyorum.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • kırmızı "gönderiliyor" yazıyor öyle kalıyor bu seferde taha17 7 yıl önce