UtWeb nedir, virüs mü?

Windows 11 başlangıç menüsünde simgesi olmayan utweb diye bir şey görünüyor. Utweb durum: etkinleştirildi diye görünüyor. utweb nedir, virüs olabilir mi?

Anonim Anonim (156)
6 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başlangıçta bulunan Utweb virüs değildir. uTorrent Web kullanıyorsanız bu dosya uTorrent Web'e aittir. Utweb açıklamasında uTorrent Web yazar.

    utWeb konum olarak "C:\Users\murata\AppData\Roaming\uTorrent Web\utweb.exe" yolu üzerinde bulunur.

    Başlangıç bölümünde Utweb'i sağ tuşla tıklardan devre dışı bırak seçeneği vardır. Oradan kapatabilirsin veya uTorrent Web uygulamasını kaldırırsan başlangıçtan silinir. Gerçi bazen uTorrent Web'i kaldırında da başlangıçtaki kısayolu silinmiyor ama bilgisayara bir zararı yok. Sadece kısayol olarak kalıyor.

    murat murat (12492)
    6 ay önce cevaplandı