Uygulama Açılmama Sorunu (Launch.exe Hatası)

Merhaba arkadaşlar.Yeni kaydoldum.Bi süredir yaşadığım problem var bilgisayarımda.Başlıktaki gibi bazı uygulamalar açılmıyor ve işin garip tarafı hiçbir hata-uyarı da almıyorum.Çok araştırdım güncel antivirüs programlarıyla tarattım, malvare programları kullandım, kayıt defteri düzenleyici programlar kullandım ama nafile.Bide windows gezgini durdu hatası alıyorum genellilke bilgisayar açıldığında.Windows 7 kullanıyorum.Sistem geri yükleme noktam olmadığı için yapamıyorum ve format atmakta son çarem.Sormak istedim yardımcı olabilecek birileri var mı?

soriano97 soriano97 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Launch.exe bir nevi virüs bu virüsü algılayan tek program avast antivürüs indirin ve tarattırın

    sorununuz düzelir

    candan candan (4301)