Uygulama hatası uygulama düzgün başlayamadı (0xc0000005) hatası

Windows 7 işletim sisteminde Windows güncellemesinin ardından çeşitli uygulamalarda  0xc0000005 hatası almaya başladım.

Örneğin "Firefox.exe - Uygulama hatası uygulama düzgün başlayamadı (0xc0000005). Sonlandırmak için TAMAM düğmesini tıklatın"

gibi hata alıyorum. Pek çok .exe uzantılı uygulamada  0xc0000005 hatası alıyorum.

Uygulama Hatası Uygulama düzgün başlayamadı (0xc0000005) hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Uygulama Hatası Uygulama düzgün başlayamadı (0xc0000005) hatasının çözümü:

    KB 2859537 güncellemesini kaldırmalısınız.

    1. Yüklü Güncelleştirmeler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler altından Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle'yi tıklatın.

    2. Kaldırmak istediğiniz güncelleştirmeyi yani KB 2859537 güncellemesini seçin ve sonra Kaldır'ı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

       KB 2859537 güncellemesi yok malesef.. başka bir yol izlenebilirmi??

      cebrail cebrail (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Üste ki Güncelleme bende yok. İnternet Explorer hala açılmıyor Modülleri siliyor bu Hatalar bence.

        recep59 recep59 (1)