uzantısı .moda dosya olan dosyaların şifrsi nasıl çözülür?

resimlerin ve videoların dosya türü moda olmus acılmıyor bır cok yontem denedım yardımcı olabilirmisiniz

toprakhan toprakhan (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İlk kez senden .moda fidye virüsünü duyuyorum.

    Fidye virüsü bulaşmış bir dosya örneği var mı?

    darkcrak darkcrak (5170)
    4 yıl önce cevaplandı

      Moda değildir o Mado'dur.

      https://uzmanim.net/soru/mado-fidye-virusu-nedir-cozumu-var-mi/103371 burada detaylı bilgi verilmiş.  Bazı arkadaşlar heyecanla yanlış yazıyorlar sanırım.  Şuan için "tam" bir çözüm yolu yok gibi görünüyor.

      murat murat (12492)
      4 yıl önce cevaplandı

        evet .mado uzantısı olacak yanlıslıkla moda yazmısım kusura bakmayın

        toprakhan toprakhan (1)