Uzmanim.net Dark Tema

Merhaba Uzmanim.net Ailesi,

Uzmanim.net bugüne gördüğüm en iyi soru-cevap sitesi, bör sorum olacak. pc kullanıcıları geceleri siteye girerken beyaz renk gözlerini alabilir, bunun için siteye dark tema yapsanız olmaz mı?

@alattin

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
2 yıl önce sordu

  • Katılıyorum, bence de dark tema çok iyi olur. xbedirhanx 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

İlkay, aslında tamamen yenileme çalışmasına başladım. Bunda dark tema da var. Fakat bir türlü çalışmamı sonlandıramadım.  Çeşitli sebeplerden istediğim zamanda güncelleme gerçekleşemedi.

Büyük güncelleme öncesi koyu temayı öne çekebilirim. Fena bir fikir değil.

alattin alattin (16999)