uzmanim.net'e profil resmi nasıl eklenir?

uzmanim.net profil resmi için gravatar servisini kullanır. Aşağıdaki linkde verilen yönergeleri izleyerek gravatar hesabınız üzerinden uzmanim.net profil fotoğrafınızı aktif hale getirebilirsiniz.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    uzmanim.net'in desteklediği Gravatar sisteminin nasıl kullanıldığı aşağıda anlatılmıştır.

    Gravatar hesabınızı uzmanim.net'e kayıt olurken kullandığınız e-posta adresiniz ile oluşturduğunuz takdirde profil fotografınız aktif olur.

    Ayrıca e-posta adresinizi  uzmanim.net profil sayfanizdan değiştirebilirsiniz. Profil sayfaniza, uzmanim.net/KullaniciAdi şeklinde erişebilirsiniz.

    Gravatar nedir? Nasıl kullanılır?

    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

      YA BEN KENDI NUMARAMI YAZIYOM ONDAN GIRIS YAPMAK ISTIYOM SKP SIFRESINI KULANICI ADINI UNUTTUM YARDIMCI YENISINI ACAYIM

      slmny01011972 slmny01011972 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Ne demek istediğiniz anlaşılmıyor. Probleminizle alakalı yukarıdaki "sor" bölümünden konu açın, yardımcı oluruz. omercik 6 yıl önce
      • teşekkürler abi kullanici53158 2 yıl önce