Uzmanım.net Mail Göndermiyor

Arkadaşlar Ben Eski Hesabımın Şifresini Unuttum ve şifremi unuttum kısmına basarak mail adresime şifre değiştirmek için mail gönderdim altta mailiniz gönderilmiştir yazıyor ama göndermiyor 3-4 gündür devam ediyor adminle nasıl iletişime geçe biliriz veya bilen varmı yolunu

ijiji77 ijiji77 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Admin arkadaşların bilgisi var ilgileniyorlar

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Tamam abi ne zamana hall olurki ijiji77 7 yıl önce
    • hallederler meraklanmayın candan 7 yıl önce
    • alattin hoca yeni bir cevap yazmış tarfini uygularsanız bulabilirsiniz normalde bir hata yok candan 7 yıl önce

    Parola hatırlatma bölümünü kontrol ettim.  Muhtemelen sizde gelen parola hatırlatma maili SPAM yani istenmeyen bölüme düşüyor.  Mail adresiniz

    Gmail ise

    • Gmail'e giriş yapın.
    • Soldaki menüden maili Taslaklar üzerine getirdiğinizde yeni bir menü açılacak.
    • Diğer'i tıklayın sonra SPAM'i tıklayın.
    • uzmanim.net parola sıfırlama linki başlığı ile parola sıfırlama mailinizi göreceksiniz.

    Düzenleme: Mail.ru alan adına ait bir mail ile uzmanim.net'e kayıt olmuşsunuz. Mail.ru için SPAM (istenmeyen posta) klasörünü kontrol etmelisiniz.

    Gmail ve Hotmail olarak kontrol ettim sistem düzgün çalışıyor

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

    • hocam çok teşekürler tarfiniz üzerine buldum uzmanım netten mail gelmiş ama biz bulamamışız hakikatende akla gelmiyen bir yerde giziliymiş spam mailler candan 7 yıl önce
    • bilgi verdiğin için ben teşekkür ederim @candan alattin 7 yıl önce