Uzmanim.net nedir nasıl puan kazanılır ne gibi sorular sorulmamalıdır

Merhaba arkadaşlar ben arda temmuz ayından beri bu sitedeyim ben uzmanim.net de nasıl puan ve ne gibi sorular sormamalıyım bunların cevabını malesef bilmiyorum bilgisayar nasıl hacklenir diye bir konu açtım baya bir tepki aldım peki arkadaşlar ne gibi sorular sormalıyım nasıl yardımcı olabilirsiniz nasıl puan kazanabilirim şimdiden teşşekürler

ardaq ardaq (-85)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    misty misty (556)