uzmanım nette aşağı oylama problemi?

saatlerdir emek verip çözüm paylaşıyoruz diğer üyelerinde işine yarayabilsin diye. bir üye arkadaş bu çözümlerin hepsini düzenli olarakhergün aşağı oyluyor haklı olarak aşağı oylayabilir ona ihtirazımız yok ellbette. fakat bütün bilgi paylaşımlarımızı aşağı oyluyor bu paylaşımların hepside birden yanlış olması mümkün değil. gerekçesini birde imzasını atsın bizde onu tanıyalım. yetkili admin hocalarımdan  çok rica ediyorum bu arkadaşa engel olmalarını.

candan candan (4301)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bugün bununla ilgili bir açıklama yapacağız @candan

    alattin alattin (16999)
    7 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekürler hocam çok iyi olur candan 7 yıl önce
    • @candan bu tür başlıkları cevap olarak kabul etmezsen iyi olur. Geri alabilir misin? alattin 7 yıl önce
    • okey hocam candan 7 yıl önce

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • iyi kanka :) @huseyinking hakan 7 yıl önce
    • Olur öyle arada. Önemli olan iyi niyet. Zamanla daha iyi olur, daha doğru paylaşımlar yaparsın @huseyinking hakan 7 yıl önce
    • @huseyinking kardeşim bizlere göre tabi çok gençsin sen. Buradaki abilerini takip et. Onlardan öğreneceğin çok şey olacak. Bana özel mesaj atarsın izlerim elbette. Kanalında başarılar sana hakan 7 yıl önce