uzmanimnet'de profil resmi nasıl koyulur?

arkadaşlar ben resim koymak istiyorum ancak koyamıyorum nasıl koyabilirim??

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Eğer sormak istediğin profil resmiyse: uzmanim.net'e profil resmi nasıl eklenir? linkinden öğrenebilirsin.

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

    Uzmanim.net resim yüklemek için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz;

    • İlk olarak resminizi hizliresim gibi resim yükleme platformuna yükleyiniz.
    • Resim yüklendikten sonra oluşan Resim Direkt Adresini kopyalayın.
    • Uzmanim.net Cevap yazma bölümünde yer alan Image(sağdan ikinci) sembolüne tıklayın.Açılan ekrandan URL kısmına resmin direkt adresini yapıştırın ve OK butonuna tıklayın.
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • hayır hayır siz beni yanlış anlamışsınız profil resmine nasıl fotoğraf koyulur onu demek istedim toprak34 7 yıl önce
    • @hamburger ilkbaşta başlık profil şeklinde değildi o yüzden karışıklık oldu.Neyse @hakan hocam halletmiş işi :) ismailsarp 7 yıl önce
    • @ismailsarp evet sonradan başlığı değiştirdi @hamburger hakan 7 yıl önce

    Selam! WordPress.com hesabınızı kullanarak Gravatar'a giriş yapmak ister misiniz?

    Bu, Gravatar'ın şunları yapmasını sağlayacaktır:

    • Görünüm gibi kullanıcı adı, isim, e-posta, blog ve Gravatar gibi kullanıcı bilgileri veri.

    böyle bir yere geldim reddet ve onayla var hangisini seçeyim @hakan ??

    toprak34 toprak34 (2026)