vanar.io nedir, nasıl oynanır?

vanar.io nedir?

vanar.io nasıl oynanır?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    vanar.io nedir?

    vanar.io http://vanar.io  adresinden oynanabilen tarayıcı tabanlı bir oyundur. vanar.io  çok kullanıcılı bir oyundur.

    Uzay aracınız ile düşman gemilerini ve meteorları vurmanız gerekiyor.

    Google Chrome, Internet Explorer, Firefox gibi tarayıcılar üzerinden oynanabilir.

    vanar.io nasıl oynanır?

    tarayıcı üzerinden vanar.io adresini açtığınızda enter your name yazan bölüme adınızı veya takma adınızı girmelisiniz.

    Daha sonra avrupa, asya, amerika gibi bir oyun bölgesi seçmelisiniz.

    Oyuna girdiğinizde aşağıdaki tuşlar ile işlem yapabiliyorsunuz:

    W: uzay aracının motorunu çalıştırıyor ve hareket etmenizi sağlıyor. Ayrıca yön tuşları ile yönünüzü belirliyorsunuz.

    A: uzay sola çeviriyor

    D: uzay aracını sağa çeviriyor

    Boşluk: ateş etmenizi sağlıyor

    Shift: koruma kalkanını açıyor.

    cemkara cemkara (4215)