Veracrypt ile USB bellek şifreleme hatası

Veracrypt ile USB bellek şifrelemek istiyorum. Videonuzda anlattığınız her şeyi yaptım. Ancak 4 gb fazlasına izin vermiyor. 58 gb alanı şifrelemek için ne yapabilirim?

sprout sprout (1)
3 yıl önce sordu

  • İnşallah sondaki mouse ile olunAn yerde ntfs seçmisiniz cunki digerinde 4 gb den fazla yapamazsın adils 3 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Buradakı filesystemde  ntfs seçmelisiniz cunki fat secerseniz 4 gb den fazla yapamazsın bide gb belirtmede 58 ise 58 fln yazın hata ordada olabilir

adils adils (136)
3 yıl önce cevaplandı

  • 58 yazıp GB kısmını işaretledim. Ancak görselde paylaştığınız pencere daha sonraki bir aşama. Benim geldiğim aşamaya kadar bu seçenek çıkmıyor. sprout 3 yıl önce
  • @sprout bence yazdığın in sonuna @hakan yaz yardim etsin ben yardim edemedim adils 3 yıl önce
  • @adils eğer çözüm yazmak istiyorsan bizim gibi başka sitelerden kopyala yapıştır yapma resimleri vs. uygulamayı indir ve o uygulamanın ekran görüntüsünü al ayrıca çözümüde yazacağın zaman araştır ve o araştırdıklarını karıştır ve yaz. darkcrak 3 yıl önce
  • Sana takmadım sadece işin doğrusunu söylüyorum. darkcrak 3 yıl önce
  • Bu arada bilgisayarimin sorunumu unutdun mecbur baska sitelerden aliyom bidaha ki sefer daha da arasitricam @darkcrak adils 3 yıl önce
  • Son olarak yeni bilgisayar almaya çalisiyorum eyer sanallaştırma ozellikli bilgisayar alabilirsem ozaman virüsler icin ordan çozum yollari arayacagim @darkcrak adils 3 yıl önce

Veracrypt ile USB bellek şifrelemek istiyorum. Ancak 4 gb fazlasına izin vermiyor. 58 gb alanı şifrelemek için ne yapabilirim? Acaba en son çare 58 Gb alanı 4 er Gb alanlara bölüp ayrı ayrı mı klasörler halinde mi şifrelesem? @hakan

sprout sprout (1)
3 yıl önce cevaplandı

    vera 4gb limit

    volume oluştururken yukarıdaki soruya Yes cevabı vermeslisin. 4Gb üzerinde veri saklayacak mısın diye soruyor. Muhtemelen sen buna No diyorsun.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Valla bunu dusundum ama burda NO da dese o benim ekranima gelirdi ama onun gelmediğini soyledi ama buda olabilir adils 3 yıl önce
    • kanka programı şimdi denedim 4Gb üzeri dosya gibi bir sorunu yok. kesin bir yeri unutuyor @adils murat 3 yıl önce

    @murat ın dediği gibi Large Files seçeneğinde Yes seçmelisin. Burada 4GB üzeri depolama yapacak mısın diye soruyor. Veracrypt yazılımında bir dosya boyutu limiti yok.

    Şifreleme yapılacak usb bellek ayrıca exFat, NTFS formatında olursa iyi olur. Zira FAT dosya sisteminde 4GB üzeri dosya saklamak mümkün değil.

    alattin alattin (16999)