" Veri geçersiz " hatası nasıl çözülür?

Denetim masası simgesine tıklayınca veri geçersiz şeklinde hata veriyor ses aygıtı sürücüsünü güncelleştirdikten sonra denetim masası hata vermeye başladı

veri geçersiz

0050 0050 (15)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce sormuş olduğunuz soruya da baktım. (Copy API kullanılamaz hatasının çözümü nedir?)

    Sürekli hatalar alıyorsanız, buradaki gibi explorer.exe veri geçersiz gibi, önerim Windows kurulumunu yeniden yapın.

    İşletim sistemi dosyaları zarar görmüş gibi görünüyor.

    Bu hatalara çözüm aramak daha fazla vakit kaybettirir.

    Bilgisayarınıza format atın / attırın ve ardından Windows'u yeniden yükleyin.  Aldığınız hatalar hep sistem dosyaları ile alakalı hatalar.

    murat murat (12492)