vestel-onyx-tablet-pc-wifi+3g-vp-11 tabletim kilitlendi

şekil şifre yalnış giridiği için kilitlendi nasıl açabilirim

fikret fikret (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tablet kapatın.
    Ses açma düğmesine ve orta düğmeye basılı tutun.
    Ses açma düğmesine ve orta düğmeye basılı tutarken güç düğmesinede basılı tutun ve 10 saniye bekleyin.
    Elinizi güç düğmesinden çekin ancak ses açma düğmesine ve orta düğmeye basılı tutmaya devam edin.
    Herşeyi doğru yaptıysanız sizi siyah ekranda özel bir menü karşılayacak. Bu menü dokunmatik işlevleri algılamadığı için menüde yukarı aşağı gitmek için ses açma düğmelerine, seçenekleri seçmek için power düğmesine basmanız gerekecek.
    Menüden wipe factory reset seçeneğini seçin.
    Yes all seçeneğini seçin ve onaylayın.
    Tabletiniz yeniden başlayacak ilk aldığınız ayarlarıyla çalışacaktır.

    alıntıdır.

    sedapekmez sedapekmez (624)