VIA Chrome9 HC Igp Family Windows7 Driver Sorunu

Merhaba, benim VIA Chrome9 HC Igp Family ekran kartım var.Windows7 kullanıyorum fakat Windows7 driverini kuramıyorum hata veriyor hata resimdeki gibi:

Windows XP nin ekran kartı driverini kurduğumda ise sorunsuz çalıştırıyor.DriverMax programı ile yükleyebilmiştim oda yarım yüklüyor yani oyunlarda çok kasma yaşıyorum.Windows7 driverinde 172mb iken xp kurduğumda 64mb oluyor ve çözünürlüklerde daha az oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Windows7 nin driverini kurmak istiyorum.

ardahd ardahd (631)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bugün eski bir Caper laptopâ Windows 7 kurdum. Sizdeki gibi VIA Chrome9 HC Igp Family ekran kartına sahip.

    Ekran kartı sürücüsü için hiç bir yükleme yapmanıza gerek yok. Sadece Windows güncellemesi yapın. Windows Update üzerinden VIA Chrome9 HC Igp Family sürücüsü otomatik yükleniyor ve sorunsuz çalışıyor.

    Diğer sürücüleri de Driver Booster ile kurdum : Driver Booster nedir? Driver Booster ne işe yarar?

    VIA Chrome9 HC Igp Family Windows 7 sürücüsü için sadece Windows 7 güncellemesi yapın. Otomatik yüklenecektir.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler deniycegim. ardahd 8 yıl önce
    • Olmadı sürücüyü yüklemiyor. ardahd 8 yıl önce
    • Bilgisayarın marka ve modeli nedir? yanlış sürücüyü yüklüyor olabilirsin. murat 8 yıl önce
    • Kasanın markası denix , anakart MS-7253 kasada ekran kartı yok anakart onun görevini yapıyor sanırsam.5,6 tane driver yüklemeyi denedim hepsi aynı hatayı veriyor. ardahd 8 yıl önce