Video izlerken ekranda yeşil, kırmızı, mavi renklerin çıkması

İyi günler, R7 370 2G Kullanıyorum AMD Crimson 17.7.2 sürümünde hiç bir sıkıntım yoktu. Bir üst sürüme güncelledikten sonra video izlerken tam ekrana girip çıkarken ekran yeşil, kırmızı, mavi gibi renkleri hızlıca gösterip düzeliyordu. Bende tekrar 17.7.2'ye döndüm sorun düzeldi. Bir kaç güncelleme sonrasını bekledim. O kadar ki şuan 17.11.1 oldu. Artık düzelmiştir ümidi ile güncelledim fakat sorun geri geldi. Tekrar düşmeden önce asıl sorunu anlamak istiyorum.  O kadar sürüm geçti aradan neden hala aynı şeyi yapıyor olabilir ? Cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler.

NOT: Bunu her zaman yapmıyor ama 17.7.2'de hiç yapmıyordu.

klkmlk9998 klkmlk9998 (71)
6 yıl önce sordu

  • ekran görüntüsü ekleyebilir misin? hakan 6 yıl önce
  • Ne yazık ki ekleyemem çünkü sürümü gece geri çevirdim hiç kimse bi şey demeyince. Şunu söyleyebilirim ki Örneğin: YouTube'da tam erkan moduna geçerken, çıkarken ve playerda mouse'u gezdirirken. İnanılmaz renkler karışıyordu. Yeşil-kırmızı-mavi-sarı ne ararsan vardı yani. klkmlk9998 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

@kllkmll9998

Sürücüye geri dönmeniz daha iyi olacaktır

Sorun düzeldiğinde tekrar güncelleme yapmak daha mantıklı olabilir.

İyi günler....

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce cevaplandı

  • İyi okumadınız sanırım, yine de cevap için teşekkürler. klkmlk9998 6 yıl önce