Video slayt yapma programı önerisi

Resim ve videolardan birleştirerek bir video yapmak istiyorum hangi programı kullanmalıyım

hcy043 hcy043 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows Movie Maker dışında bir program önerisi istiyorsan Camtasia Studio olabilir.Hem ekran görüntüsünü kaydetmeye yarıyor hem de video düzenleme aracı olarak kullanılabilir.Kullanımı basittir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      En basitinden Windows Movie Maker işini görür. Veya VSDC indirebilirsin. Bunlar ücretsiz video editörlerdir. Videoları  düzenleyebilir, kesip, parçalayabilirsin.

      Daha profesyonel bir program ariyorsan Sony Vegas Pro 12 veya Adobe Premiere Pro deneyebilirsin.

      murat murat (12492)