Videoları Nasıl Dönüştürebilirim?

❊Videoları Nasıl Dönüştürebilirim?

❊Videoların Uzantısını Nasıl Değiştirebilirim?

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ❊Videoları Nasıl Dönüştürebilirim?

    İlk olarak Bigasoft Total Video Converter 5 programını bilgisayarınıza indirip kurun.Bunun gibi bir çok program var fakat 500MB gibi dosyayı çevirdikten sonra 1.5gb gibi boyutlara kadar yükseltebiliyor diğer programlar fakat bu program en fazla 500MB gibi boyut yükseltiyor.

    Programı açtıktan sonra Profileye tıklayın ve hangi uzantıyı yapcaksanız onu seçin.

    Profilenin altında olan Destinationun sağındaki Browseye tıklayın ve video çevrildikten sonra nereye kaydedilceğini seçin.

    Sonra videoyu programın üstüne sürükleyin ve sağ alttaki turuncu yuvarlağa tıklayın ve işlemin bitmesini bekleyin.✓

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

      Format Factory deniyebilirsin.

      kaan53tr kaan53tr (9)