Videonun Sesini yükseltme?

Herkese merhabalar Arkadaşlar  Benim Size bir sorum Olacak. bir videonun Sesini nasıl Hangi Programla Yükseltebilirim ? Yardımınız için Teşekkürler  : )

safadam safadam (-84)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Cevap NEY ?

    safadam safadam (-84)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sabırlı ol biraz :) temmuz 7 yıl önce

    https://cloud.mail.ru/public/f221804cd130/230.rar bu linke tıklayarak açın ve mavi butona tıklayın karşına ufak pencereli panel gelecek orda kutucuk var o kutucuga tıklayın altındaki mavi butona tıklayınca iner bu işlemleri yapmadan önce antivirüs programınız varsa devre dışı bırakın öyle indirin

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    7 yıl önce cevaplandı

      dfx programı işinize yarayabilir

      taha17 taha17 (91)
      7 yıl önce cevaplandı

        VLC Media Player kullanarak Video sesini %200 oranına kadar arttırabilirsiniz.Bu ses hoparlörün kaldırabileceği normal sesin üzerine çıktığından seste biraz cızırtılara sebep olabilir.

        VLC Media Player programını buradan indirebilirsiniz.

        ismailsarp ismailsarp (6010)