Virüsten kurtulamıyorum

Bilgisayarım virüs kaptı. Bilgisayarı resetlediğimde değişik reklamlar geliyor. Windows 10 kullanıyorum. Bir dosya indirdim ve Windows defender'i devredılı bıraktım. Şimdi açılmıyor. Bilgisayarımı reklamlar sardı.

sonkrall58 sonkrall58 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Bunlarla sistemini tarayarak gerekli temizlikleri yaptıktan sonra Defender yine çalışır hale gelecektir diye düşünüyorum Çalışırsa en sonunda birde Defender ile taratırsın problem çözülür, hiç telaşlanma.

    Not: Önce dosyayı sil, eğer yükleme/kurulum yaptıysan onu tam olarak kaldır (hiçbir kalıntısı kalmasın). Tam kaldırma için alttaki programı kullanırsın:

    IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Zamanında burada uzunca yazmıştım:

      Reklam virüsü temizleme  hem program anlatımlarıda linkler hem de ufak ama önemli detaylar var

      murat murat (12492)