Visual Studio 2017 eklenti yükleme sorunu

Merhaba,

Visual Studio 2017'de eklenti yüklemek istediğimde "Bu uzantı yüklü ürünlerden herhangi birinde yüklenebilir değil" hatasıyle karşılaşıyorum. Ne yapabilirim? @alattin

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

  • yükleme günlüğünü görüntüle dedikten sonra çıkanı paylaşır mısın? alattin 5 yıl önce
  • @alattin Abi not defteri açılıyor, garip garip bir sürü şey yazıyor. toprak34 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

VS Live Share - Preview eklentisini yükleyebilmek için  Visual Studio 2017 15.6 veya üzeri bir sürüme sahip olman gerekiyor. Kullandığın Visual Studio 2017'nin sürüm numarasını kontrol eder misin? Help > About Visual Studio bölümünden bakabilirsin.

Visual Studio community 2017 - 15.7.5 ile test ettim, kurulum gerçekleşiyor.

alattin alattin (16999)
5 yıl önce cevaplandı

  • @alattin 15.5.4 'müş benim sürümüm şuan güncelliyorum :) Abi bir de benim VS çok yavaş açılıyor hem başlatırken hemde proje oluştururken/açarken. toprak34 5 yıl önce