Visual Studio Could not find the file .... app.module.ts hatası

Visual studio ile Standalone Typescript Angular projesi aoluşturmaya çalışıyorum.  Proje adını verip Additional information aşamasında Create butonuna basınca Visual Studio Could not find the file .... app.module.ts hatası alıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Visual Studio 2022 kullanıyorum.

Anonim Anonim (156)
3 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hatayı hatırlıyorum.

    Visual Studio 2022'de bulunan bir hatadan kaynaklanıyor, muhtemelen güncelleme gerekiyor.

    Visual Studio 2022 içinde  Help > Check for Update seçeneğine tıkla ve Visual Studio güncellemesini gerçekleştir. Güncellemeden sonra proje oluşturma sırasındaki hata kaybolacaktır.

    İndirme işlemi başladığında Visual Studio 2022 uygulamasını kapatmayı unutma.

    alattin alattin (16999)
    3 ay önce cevaplandı