Visual Studio'da varsayılan proje klasörü nasıl değiştirilir?

Visual Studio'da Varsayılan proje klasörü yolu

C:\Users\[KullaniciAdi]\Documents\Visual Studio 2010\Projects

Şeklinde geliyor. Visual Studio'da varsayılan proje klasör yolu nasıl değişir?

alattin alattin (16999)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual Studio içerisinde varsayılan proje klasörünün yolunu değiştirmek için:

    1. Visual Studio içerisinde Tools tıklayın.
    2. Options tıklayın
    3. Projects and Solutions bölümünü tıklayın.
    4. Project Location yazan yere istediğiniz yeni proje kayıt yolunu yazın
    alattin alattin (16999)