VMware Workstation Nasıl Kaldırılır ?

VMware Workstation programını yüklemiştim.Şu an kaldırmak istiyorum fakat program ekle/kaldır da ve IObit Uninstaller da gözükmüyor.

Nasıl silebilirim ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Programlar listesinde olması gerekirdi ama eğer portable (kurulumsuz) ise listede olmaz. Yani program kurulu olmadığı için uninstall (program kaldırma) dosyasıda olmaz. Portable programlar ise kurulmaya gerek olmadan çalışan dosyadır (veya dosyalardır). Neyse kurulumluda olsa kurulumsuzda olsa iObituninstaller -veya Revo Uninstaller- ile "zorla kaldır" seçeneğiyle kaldırılabilir. "Zorla kaldır" için uninstaller programının içinden kaldırmak istediğin dosyayı (exe) veya programın klasörünü göstermelisin.

    Eğer program kurulumlu olmayıp portable ise hiç uninstall yapmaya bile gerek olmadan el ile program klasörü ve dosyalarını silebilirsin (delete). Yani istersen zorla kaldırırsın, istersen el ile silersin (portable ise). Yok kurulumlu olduğu halde bir sebeple programlar listesinde yer almıyorsa bu defa bir seçenek olur o da "Zorla kaldır" seçeneğidir.

    temmuz temmuz (12505)