Volo View Express nedir?

Arkadaşlar bilgisayarıma bir program indiriyordum ücretsiz lisansa sahip korsan değil ama setup dosyasında Volo View Express setup yazıyor bu nedir bilginiz var mı

kugabugra18 kugabugra18 (47)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Volo View Express, AutoDesk adlı şirketin bir ürünüdür. AutoCad (bir tür 2d/3d çizim programı, özellikle, mimar, mühendisler çok kullanır) adlı programın bazı dosyalarını görüntülemeye yarayan bir programdır. Özellikle DWG formatındaki dosyaları açmak için Volo View Express kullanılır.

    Volo View Express şu uzantıdaki dosyaları görüntülemek için kullanılır:

    • DWG
    • DXF
    • DWF
    • RML
    • IPT
    • IAM
    • IDW
    hakan hakan (15424)