Web Sitelerinde adblock uyarısı almadan reklam engelleme nasıl çözülür?

Google chrome uygulama yükleme merkesinden yüklediğim reklam engelleme uzantısı her sitede kapatın veya iptal edin tarzında bildirimler geliyor

Bildirim iletisi:

''reklam uygulamanızı kapatmanızı öneriyoruz''

''reklamlar sayesinde para kazanıyoruz adblock kapatın''

uyarı veya bildirim almadan reklam engelleme nasıl yapılır?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herkes sitesinden para kazanmak ister doğal olarak sitelerde adblock engelleme sensörleri kullanılmakta ve kapatmanız için sizi zorluyor (bak kapatmaz isen siteyi göstermem)

    Sitelerden bu uyarıları almadan nasıl reklam engelleyebilirim?

    Sitelerin bilemediği veya onaylamadığı en etkili başka reklam uzantısı yükleyerek reklamları aşabiliriz

    başka reklam uygulaması sayesinde uyarı almayacak ve rahat şekilde sitelerde gezebileceksiniz

    bu uzantıyı nereden bulabilirim ve ismi nedir?

    uygulama ismi ''ublock Origin''

    Buradan yükleyebilirsin uzantıyı chromeye ekle

    ve yüklüyoruz kuruyoruz başlatarak reklam engellemeye devam ediyoruz.

    Uzantının özelliklerini öğrenmek istiyorum nasıl kullanabilirim?

    sitelere girdiğiniz anda arka arkaya sekme halinde açılan reklamları engelleme özeliği mevcut

    • Koşede gözüken uzantıya tıklıyoruz en aşada arka arkaya iki sekme iconu bulunuyor siteye girmeden önce üstüne basıyoruz (aktif olduğunu kontrol etmeniz gerekiyor kapanmış olabilir)
    • sekme iconu film iconunun yanında bulunmakta

    ve siteye girebilirsiniz reklam uyarısı almayacak ve reklam görmeyeceksiniz.

    Uzmanim.net özel olarak çözülmüştür .

    bl4lev bl4lev (790)