web sitesi kullanılamıyor

skype dışında hiç bir şekilde interneti kullanamıyorum bianda oldu internet var facebook youtube v.s girmeye çalıştığımda web sitesi kullanılamıyor diyor league of legends internet yok hatası veriyor ve diğer multiplayer oyunlarda aynı hatayı veriyor   dns değiştirdim otomatikdi 8888-8844 yaptım yine olmuyor hotspot shield ile giriyorum şuan anca böyle giriyor ama böylede çok yavaş çözümü nedir lütfen yardım edin

alert alert (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternet browser'larında geçmiş verilerini temizlemeyi denedinmi? Bir dene bakalım.

    Birde önbellek temizliği dene istersen. CMD komut satırından ipconfig /flushdns komutunu uygula. Yani bozuk birşeyler varsa temizlensin.

    Bu komutu uyguladıktan sonra modemi resetle, yeni IP alınsın.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Birşey yazmadın. Tavsiyelerimi uyguladıysan ve yinede problemin çözülmediyse sistem geri alma uygula. Problemin olmadığı bir tarihe al sistemi. temmuz 9 yıl önce

    çok teşekkür ederim sizin dediklerinizi yaptım olmadı amaa modemi resetle dedin onu yaptım oldu

    alert alert (2)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Olmuş işte.. Çözüm tavsiyelerimin bir parçasıydı IP tazeleme :-) Geçmiş olsun. temmuz 9 yıl önce