webcam ile fotoğraf nasıl çekilir?

Casper Nirnava Laptop aldım. WebCam msn'de çalışıyor fakat bilgisayarda arıyorum bulamıyorum. Ben fotoğraf çekmek istiyorum webcamla ama webcam'ı bilgisayarda arama botunuyla aradım yok diyor... Lütfen yardımcı olur musunuz?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,
    Casper Nirvanalarda bulunan BisonCam yazılımı ile video olarak kayıt yapabilirsiniz.
    Ama ben size RGS AvaCam yazilimini onerecegim. Bu program ücretsiz ve kullanımı oldukça kolaydir.
    RGS AvaCam programını buradan indirebilirsiniz.

    Programı kurduktan sonra sağ alt köşede bulunan Start butonunu tıklayın.

    Fotoğraf çekmek için SnapShot butonuna basın.

    Viewer butonu ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları görebilirsiniz.

    C:\AvaCam\CamSnapShots klasöründen çekilen fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

       bende uzun zamandır win 7 ile vebcamdan fotoğraf çekemiyordum bilgileriniz ve paylaşılarınız için teşekkürler

      kullanici771066 kullanici771066 (1)