wep sitelerde tanınmamak istiyorum

tek seferlik uyelik hakkı veren sitelere uye olduktan sonra tekrar olmaya çalıstıgımda hata alıyorum üye olmak için canlı destek gerekiyor ve canlı destek de adam daha onceden uyeliğiniz bulunmakta  oyuzden yapamıyoruz diyor ben oyle bişey yapmak istiyorumki bırakın o adamı wep site bile beni tanımasın ilk defa giriyormus gibi olayım bunun için ne gerekiyor

şimdidee teşekkürler

tolgahan06 tolgahan06 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    söz konusu siteye yeni üye olmak için VPN programı kullanarak ip adresini değişik bir ülkeden girebilirsin  üyelik formunda kullanıcı adını ve

    e posta istiyorsa e postanı değiştirerek üye olabilirsin  https://www.hideman.net/tr bu program yasal olarak günlük 2 saat ücresizdir indirin ve kurulumunu yapın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • onerdiğin ip değiştirme programını kullandım ve tekrar denediğimde gene ip niz üzerinden birden fazla hesap açılmaya çalısılmıs diyor tolgahan06 7 yıl önce
    • üye olmak istediğniz site candan 7 yıl önce
    • link atarmısınız candan 7 yıl önce
    • Efendim internet sağlayınıcınızda birden fazla üyelik bulunmaktadır ve bu durumla birlikte sistem deneme bonus hakkınızı iptal etmiştir. bu deniliyor tolgahan06 7 yıl önce
    • bu sefer siteye kaydoluyorum sitenin ücretsiz olarak verdiği bonustan yararlanırken ip adresi üzerinden daha once alınmı diyor gene tanıyor tolgahan06 7 yıl önce
    • iptal edilmiş diyor ise boşuna zaman kaybettme hiç candan 7 yıl önce
    • neden peki tolgahan06 7 yıl önce
    • Tüm gerekenleri yapmana rağmen yinede tanınıyor olmanın sebebi konusunda benim bir tahminim var. Bir ihtimal olarak ama.. Mesajımın altına editliyorum, yeniden bakarsın. temmuz 7 yıl önce
    • Çözüldü galiba, geçmiş olsun. Nasıl çözüldü merak ettim? Yani farklı olarak ne yaptın? temmuz 7 yıl önce
    • geriye yapılabilcecek en mantıklısı internet kafeden çözülür bu sorun bu şekilde çözüldü candan 7 yıl önce

    Tolgahan, IP değiştirme işini modem kapatıp açarak veya VPN uygulamaları (programları) kullanarak aşabilirsin. Ama üyelik gerektiren sitelere üye olmak için bir e-mail adresi gerekirki üye olduğun siteler bunları kayıt altında tutarlar. Sen aynı siteye,foruma, portala herneyse, aynı e-mail ile başka bir kullanıcı olarak, aynı e-mail (daha önce kullanmış olduğun e-mail) ile yeniden üye olamazsın. Site kayıtlarında mevcut önceki e-mail adresin yüzünden bu engellenir. Hata ve üyelik reddi mesajlarını bu sebeplerle alıyorsun. Bunu aşamazsın. Belki aşarsın ama çok sayıda geçerli e-mail hesabı alırsan (geçerli olması lazım, çünkü doğrulama postası gerekir çoğu üyelik sitesinde) bunları kullanarak bir siteye ikinci, üçünçü veya daha çok üyeliklerde gerçekleştirebilirsin. Ama her dafasında ayrı bir e-mail hesabı kullanarak..

    Edit: Tüm bunları hesap edipte yukarıdaki tavsiyeler doğrultusunda yeni uyelik girişimlerindede tanıyorlasa seni (..ki bunu iddia etmektesin), bu o siteye girdiğinde farkettirmeden sistemine bulaştırdıkları bir trojan vasıtasıyla veja başka bir hack yöntemiyle sistemini, sistemindeki web tarayıcıları geçmişlerini okumaları sebebiyle olabilir. Birde tarayıcı geçmişini ve çerezleri temizleyerek dene istersen. Hatta tarayıcını/tarayıcılarını sıfırlayarak..

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      ben zaten her seferinde farklı bir epostayla deniyorum kayıt olurken hatta telefon numarasına onay gonderiyorlar onu bile farklı yapıyorum ama olmuyr gene tanıyorlar ip adresi değiştirdiğimde programı kapat geri gel diyorlar

      tolgahan06 tolgahan06 (3)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Çözüldü galiba, geçmiş olsun. Nasıl çözüldü merak ettim? Yani farklı olarak ne yaptın? temmuz 7 yıl önce