Whatsap son gorulme sabitleme nasil yapiliyor

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp uygulamasında son görülmeyi sabitleme ile ilgili bir özellik bulunmuyor.Ancak son görülmeyi gizleyebilirsiniz.Bu da farklı kişilerin sizin son görülme zamanınızı görememesi demek oluyor.Ancak bu özelliği kapatırsanız sizde başka kişilerin son görülmesini göremeyeceksiniz.

    Son görülmeyi durdurma özelliği WhatsApp resmi uygulamasında bulunmaz.Ancak piyasada bu işi yapabilecek ve daha gelişmiş özellikleri olduğunu söyleyen uygulamalar mevcut.Evet bu uygulamalar sizin istediğiniz özellikleri yerine getirebilir.Örneğin son görülmesi kapalı olan birinin son görülme zamanını görmek gibi.Ancak bu uygulamalar resmi değildir ve bu tarz uygulamalara güvenmemeniz gerekir.Bu tarz uygulamalar;

    • Telefonunuzun rehber listesine ulaşır.
    • WhatsApp mesajlarını görebilir.
    • Telefon numaranızı ve rehberinizdeki tüm telefon numaralarını reklam için farklı bir kuruma satabilir.

    Siz resmi olmayan bir uygulama yükleyip bu özelliklere izin verdiğinizde, uygulamanın aslında ne yapabileceğini göremiyorsunuz.Bu sebeple istediğiniz WhatsApp özelliklerini kazanmak uğruna, farklı sebeplere yol açabilecek uygulamalar yüklemenizi önermem.

    ismailsarp ismailsarp (6010)