whatsapp .crypt7 uzantılı dosyalar nasıl açılır?

Merhaba ben İrem, Whatsapp database dosyalarımı açmak gerek .crypt7 uzantılı dosya açmayı hala bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

sosyalmedya sosyalmedya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Whatsapp crypt7 dosyaları şifrelenmiş dosyalardır. Fakat bu dosyaların içeriğini görüntülemek mümkündür.

    Bu dosyaları görüntüleyebilmek için telefonunuzun Root edilmiş yani kırılmış olması gerekir.

    Şifreli WhatsApp dosyalarını WhatsApp Viewer programı ile görüntüleyebilisiniz. WhatsApp Viewer programını buradan indirebilirsiniz.
    WhatsApp viewer

    WhatApp Viewer nasıl kullanılır?

    1. WhatsApp Viewer programını buradan indirin.
    2. Telefonda /sdcard/WhatsApp/Databases altından crypt7 dosyalarını indirin.
    3. Telefonda /data/data/com.whatsapp/files/key altından key dosyasını indirin.
    4. WhatsApp Viewer içinden File > Decrypt  crypt7 seçin.
    5. Açılan ekranda Database bölümünde crypt7 dosyasını Key bölümünde key dosyasını seçin.
    6. Ok tıklayın.

    Android telefon nasıl root edilir?

    Android telefonu root etmek için Kingo Root programını önerebilirim, geçenlerde test etmiştim ve oldukça etkileyici buldum. Android cihazları root etmekte çok başarılı ve kullanımı oldukça kolay.

    Kingo Android Root uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

    Yaklaşık 23 MB boyutunda kullanımı oldukça kolay ve tek tıklama ile root işlemi gerçekleşiyor. İlave işlemlere gerek duymuyorsunuz.

    Android cihazı bilgisayara kablo ile bağlayın ve Kingo ROOT'u çalıştırın.

    Kingo Root android tabletinizi tanıyacaktır. Daha sonra Root işlemini başlatabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Hakan, sana konu dışı bir şey sormak istiyorum (Telefon konusuda açılınca). Sen yeşilcin hakan olabilirmisin yoksa alakası yokmu? temmuz 9 yıl önce
    • Yok Temmuz Bey yeşilcin hakan kim bilmiyorum açıkcası. Telefonlar konusunda bilgim sınırlı. Başıma telefonla alakalı bir şeyler geldikçe araştırıyorum Bu konuyu daha önceden araştırmıştım o sebepten bilgi sahibiyim. hakan 9 yıl önce
    • Anlaşıldı. Zaten o, yazışmalarda "hocam" ifadesini çok kullanarak farklılık gösteriyor ama yinede acaba, dedim. Yeşilcin forumu kurucu admini kendisi. temmuz 9 yıl önce

    Telefonumun garantisi devam ediyor.Root işlemiyle garantiden çıkıcak,bunu pek göze alamıyorum.Herhangi rootlu bir telefondan alınmış key dosyası olur mu?

    sosyalmedya sosyalmedya (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Herhangi bir telefondan alınmış key dosyası olmaz. Key telefona özeldir hakan 9 yıl önce

    merhaba hakan bey şimdi bende kız arkadaşımın adataları var ve onları açmak istiyorum bilgisayarımda whatsapp dataları olduğu gibi kopyalı ama key bulamıyorum onun için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim..

    sstuna sstuna (1)