Whatsapp’da Kişiyi Sessize Alma

Whatsapp’da Kişiyi Sessize Alma .

Whatsapp’da Kişiyi Sessize  Alamıyorum .

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorun bu şekilde çözülüyor :

    Artık Whatsapp’da tek bir kişiyi de sessize alabiliyoruz. Bunu aşağıdaki adımları izleyerek yapabiliriz:

    1. Sessize alınmak istenen kişinin sohbet penceresi açılır.
    2. Kişinin isminin üzerine tıklanıp “Kişi Bilgisi” alanına girilir. Ve buradaki Sessiz butonuna basılır.
    3. Son olarak, Sessize tıklanıldığında açılan pencereden sessize alma süresi seçilir ve OK’e tıklanır.

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)