Whatsapp dökümanları başkasının elinde nasıl düzeltebilirim

Mail hesabima erişim yok telefonuma dokunulmadı ama başka bir arkadaşımla yazıştığım mesajlardan kelimesi kelimesine haberi var. Başka birinin dokümanlarımı okuduğunu ve gelip ona haber verdiğini söyledi casus yazılım falan olabilir mi nasıl tekrar güvenliği sağlarım

ssee ssee (1)
1 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Kaspersky ile tam tarama yapın ve tüm şifrelerinizi değiştirin, iki faktörlü kimlik doğrulama açık değilse açın.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    5 gün önce cevaplandı

      Elbette casus yazılım olma ihtimali var.

      Böyle bir şüpheniz varsa ben sizin yerinizde olsam ilk olarak telefonumu sıfırlardım.

      Ayrıca Casus yazılım yazıştığınız arkadaşınızda da olabilir yani veri sızıntısı onun tarafında gerçekleşmiş olabilir.  Whatsapp web kullanıyorsanız tüm cihazlardan çıkış yapın.

      Etiketlerde IOS u biliçli seçtiyseniz telefonunuz Iphone olmalı. iPhone'da casus yazılım çalışma ihtimali daha düşük. Telefonunuzun güncellemelerinin yapıldığından da emin olun.

      hakan hakan (15424)
      4 gün önce cevaplandı