WhatsApp resimleri nereye kaydediyor?

WhatsApp üzerinden gönderilen resimler telefonda hangi klasöre kaydediliyor?

WhatsApp ile gönderilen fotoğrafları nasıl yedeklerim?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp ile gönderilen fotoğrafları nasıl yedeklerim?

    WhatsApp ile gönderilen ve alınan fotoğraflar Android telefonda şu konumda tutulur:

    Telefon\Dahili depolama birimi\WhatsApp\Media\WhatsApp Images

    Telefonu bilgisayara USB kablosu ile bağladığınızda, bilgisayarınız telefonunuzu depolama birimi olarak görecektir. Daha sonra yukarıdaki yolu izlediğinizde gönderilen ve alınan fotoğraflara ulaşacaksınız.

    Media klasörü altındaki WhatsApp Images klasörünü kopyaladığınızda WhatsApp gönderilen, alınan fotoğrafları yedeklemiş olacaksınız.

    WhatsApp ile gönderilen resimler yine Media\Whatsapp Images klasörü altındaki Sent klasöründe bulunur. WhatsApp Images klasörünü kopyaladığınızda Sent klasörü de alt klasör olarak kopyalanacaktır.

    murat murat (12492)