WhatsApp silinen resimleri Clear Master programı ile nasıl geri getiririz?

WhatsApp'da silinen resimleri Clear Master programı ile nasıl geri getiririz?

xnstr xnstr (-25)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp silinen resimleri Clear Master programı ile nasıl geri getiririz?

    Clean Master bir  sistem temizlik ve bakım uygulamasıdır. Aynı zamanda belleği temizlemek ve Android performansını arttırmak için de kullanılır.

    Bunun yanında Whatsapp silinen resimleri geri getirmek içinde kullanılabiliyor. Fakat Clean Master önizleme resimlerini kurtarabiliyor bu sebepten resim kalitesi oldukça düşük olacaktır.

    Silinen Resimleri / Fotoğrafları Geri Getirme

    1. Google Play üzerinden Clean Master uygulamasını indirin ve yükleyin.
    2.  Clean Master uygulamasını çalıştırın.
    3.  Gereksiz Dosya bölmüne dokunun ve taramannın bitmesini bekleyin.
    4. İşlem bittiğinde Gelişmiş seçeneğine dokunun.
    5. Daha sonra  Tüm medya resimleri seçeneğine dokunun.
    6. Bu bölümde Whatsapp ile alınan resimlerin önizlemelerini göreceksiniz.

    Bu işlem elbette %100 tüm resimlerin görüneceğini garantilemez.

    xnstr xnstr (-25)