WhatsApp silinmiş mesajları geri yüklemek mümkün müdür?

Merhaba 2 yıl önce whatsapta sildiğim mesajlarıma ulaşmak istiyorum telefon numaram aynı ancak telefonum değişti. Yardımcı olur musunuz?

ebisen ebisen (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Daha önceden @alattin bir çözüm paylaşmıştı ama 2 sene önceki mesajları geri getirme diye hiç bir şey yok ayrıca 2 sene önceki paylaşımları geri getirmen hiç ama hiç mümkün değildir

    Whatsapp mesajlarını geri getirme

    darkcrak darkcrak (5170)
    5 yıl önce cevaplandı

      2 sene önceki mesajları geri getiremezsin. Hem de telefon değişmiş. WhatsApp mesajları telefona indirir. Telefon numarasının aynı olması bir işe yaramıyor maalesef. Bu mesajları geri getiremezsiniz.

      alattin alattin (16999)
      5 yıl önce cevaplandı

        Silinen mesajları geri getiremez miyiz yedekleme yok ama gmail eskisi

        06can 06can (1)