Whatsapp sohbet geçmişini geri yükleme

Merhabalar,

iphone kullanıcısıyım ve whatsapp sohbet gecmisini i cloud'a yedeklemistim. bi sure once telefon numaram degisti.

bi sure sinra silinen sohbet gecmisini geri yuklemeye calistim fakat i cloud'da hic bir veri olmadigini farkettim.

yine de denedim, olmadi.

hafiza kartim degismedi, ayni.

bu durumda arsivi kurtarmanin bir yolu var mi?

elıf elıf (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yedekleme yaptığınız iCloud hesabı ve telefon numaranız aynı mı?

    Öncelikle iCloud üzerinde WhatsApp sohbet geçmişi yedeği var mı bunu kontrol etmelisiniz.

    • iCloud yedeğinden sohbet geçmişinizi kurtarmak için, öncelikle WhatsApp Ayarları >Sohbetler > Sohbet Yedeği'ne giderek iCloud'da bir yedeklemenin olduğundan emin olun.
    • Eğer en son yedeklemenin ne zaman oluşturulduğunu görürseniz, uygulamayı silip App Store'dan yeniden yüklemeniz yeterlidir
      [Whatsapp.com]

    Bunun dışında iCloud üzerinde yedek göremiyorsanız, bu durumda WhatsApp geçmişini iCloud üzerinden geri getirmenin bir yolu yok.

    hakan hakan (15424)